Haber

Yozgat Valiliğine atanan Özkan için Tunceli’de veda programı düzenlendi.

Valilik Kararnamesi ile Yozgat Valiliğine atanan Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan için veda programı düzenlendi.

Devlet Su İşleri (DSİ) 93. Şube bahçesinde düzenlenen programa, il protokolü, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, şehit aileleri, cemevlerinin dedeleri, kurum müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Vali Özkan, yaptığı açıklamada, 3 yılı aşkın süredir kentte görev yaptığını hatırlattı.

Kentin sorunlarını etkin tekniklerle çözmeye, kurum ve kuruluşlar nezdinde koordineli çalışmaya çalıştığını ifade eden Özkan, “Sizlerle vedalaşırken öncelikle çok değerlilerimizin yakınlarını istiyorum. ülkemizin evlatları, şehit ailelerimiz ve bu toprakların istiklali ve ebedi istiklali için şehit olan gazilerimiz. sözlerini kullandı.

Tunceli’de görev yapmaktan onur duyduğunu belirten Özkan, şunları söyledi:

Allah devletimizin ve milletimizin vaktini boşa geçirmesin.’ Devlet-vatandaş işbirliğini sağlamayı, valiliğimizin kapısını sonuna kadar açık tutmayı, sorunları hızlı ve etkin sistemlerle çözmeyi, ilimizin önceliklerini göz önünde bulundurarak kamu kaynaklarını etkin ve verimli kullanmayı seçtik. Bu süre içinde ulaşamadığımız hizmetler oldu.Umarım öyledir.O da zamanında ve sıhhatle incelenecek ve güzide şehrimiz hak ettiği güzelliği alacaktır.”

???????Babamansur Ocağı Dede Mehmet Halis ve İl Müftüsü Şevket Dilmaç dualarla uğurlanırken, Özkan’a çalışmalarından dolayı ikram ve plaket takdim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu