Haber

HADİ büfelerinde şarküteri satışları başladı

GAZİANTEP (İGFA) –Geçen yıl eylül ayında ekmek satışına başlayan ve şu anda 35’i şehir merkezinde, 3’ü Nizip’te olmak üzere toplam 38 noktada hizmet veren HAYDİ büfeleri, satış menülerine yumurta, yoğurt ve peynir ürünlerini de ekledi. ekmek olarak.

Büyükşehir Belediyesi HAYDİ Proje Yöneticisi İbrahim Yılmaz, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi olarak ekmek, peynir, yoğurt ve yumurta gibi temel besin maddelerini uygun fiyatlarla halkın hizmetine sunmak için yola çıktıklarını belirterek, şunları söyledi:

“Kısa bir süre önce il genelinde 35, Nizip’te 3 adet kurulu bulunan HADİ büfelerimizde ekmeğin yanı sıra peynir, yoğurt ve yumurta satışına başlandı. Uyguladığımız fiyat politikası ile piyasayı düzenlemeyi planlıyoruz. Büfelerimizdeki eserleri fiyat ve kalite olarak belli bir standartta tutmayı hedefliyoruz. Halk, şarküteri ürünlerinin büfelerde satışına olumlu bakıyor. Çünkü burada satışa sunulan eserlerin fiyat ve kalite standartları yüksektir. Büfedeki işlerimizin fiyatları piyasaya göre uygundur. Kiosk sayımızı artırmayı planlayalım ve devam ettirelim ki vatandaşlarımıza sunduğumuz bu hizmetin ağı genişlemiş olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu